SEOdifferently

SEO analýza

Co získáte

Informaci, jak jste na tom

Zjistíme v jakém stavu jsou vaše stávající webové stránky z pohledu SEO a povíme vám na co se zaměřit.

Návrh konkrétních opatření

Na základě SEO analýzy vycházející z nejnovějších trendů v této oblasti vám navrhneme konkrétní opatření, díky kterým se zlepší viditelnost vašich webových stránek na internetu a získáte tak větší počet zákazníků.

Synergii SEO a reklamy

Pro zvýšení návštěvnosti webových stránek můžete v řadě případů využít i placenou PPC reklamu a těžit tak z potenciálu příchozích návštěvníků z placeného i organického (neplaceného) vyhledávání.

V případě vašeho zájmu vám poradíme, jakým způsobem efektivně propojit SEO s placenou on-line reklamou v Google Ads (dříve Google AdWords).

Na co se zaměříme

Analýzu klíčových slov

Detailně se podíváme na klíčová slova. Na to, zda používáte taková klíčová slova, která uživatelé vyhledávají a jakým způsobem je implementujete do samotného obsahu webu. Případně navrhneme vhodná klíčová slova a jejich správnou integraci.

Obsah

Obsah je v dnešní době jeden z nejdůležitějších faktorů pro správné SEO včetně způsobu jeho prezentace uživatelům. Navrhneme, jakým způsobem případně zlepšit tvorbu a prezentaci vašeho obsahu, aby byl pro uživatele co nejzajímavější.

Uživatelskou přívětivost webu (UX)

Jak jsou uživatelé spokojeni s používáním vašich webových stránek ovlivňuje parametry, které v dnešní době vyhledávače sledují a zohledňují při zobrazování výsledků vyhledávání. Navrhneme, co v této oblasti vylepšit.

Odkazy (Linkbuilding)

Pomocí externích odkazů zvyšujete důvěryhodnost vašich stránek a interními odkazy zlepšujete orientaci uživatelů na vašem webu. Zjistíme, jak jste na tom a případně předložíme návrhy pro zlepšení.

Další důležité SEO faktory

Podíváme se i na další faktory, které ovlivňují správnou implementaci SEO, jako je „přeoptimalizace“ webových stránek, míra okamžitého opuštění a další. Navrhneme, čeho se při optimalizaci webových stránek vyvarovat.

Cena

Cena za SEO analýzu závisí na celkovém rozsahu a náročnosti prací. Konkrétní cenu vám nezávazně spočítáme na základě předběžného zanalyzování současného stavu webových stránek a na základě vašich požadavků a představ.